Алдноа.Зеро | Aldnoah.Zero

AldnoaZero2Рік виходу: 2014

Країна: Японія

Жанр: пригоди, фантастика, меха

Студія:  

Кількість серій: 12

Тривалість серії: ~24 хв.

Режисер: Аокі Ей

Озвучення:  Chewey & Maslinka(Odonata) & D_one

Переклад: Dandelion

Постер: Пан_Олександр, Лунсар

Скільки незвіданих таємниць ховається у глибинах Всесвіту. Тисячоліттями люди шукали шляхи до інших світів, до інших планет і їхніх цивілізацій. У 1972 році Космічний екіпаж «Аполона-17» здійснює висадку на поверхні місяця. Астронавти виявили незвичайне місце – кратер, який випромінював світло. Виявилось, що це своєрідний портал на іншу планету – Марс.
Це відкриття дало змогу людям перебратися на Червону планету і колонізувати її, але воно ж і створило нові проблеми: згодом колоністи створили імперію і заявили про свої права на технології марсіан, що призвело до збройних сутичок між Землею і Марсом.
Після, здавалось, нескінченних боїв, знищення Місяця і довгих років холодної війни між двома планетами марсіанська принцеса вирішила посприяти налагодженню відносин із Землею і відправилася в якості посла доброї волі для проведення переговорів. Тільки от вона й уявити собі не могла, що імперія використає нещасний випадок, що стався під час її візиту, як привід для розв’язання нової війни. Скільки ще солдат впаде в нових боях, і чи є спосіб звести кровопролиття до мінімуму, поки не відомо.

Технічна інформація
Перегляд/Завантажити (1 сезон)
Перегляд/Завантажити (2 сезон)

Завантажити з толоки — Завантажити з толоки

 

Напишіть відгук