Прискорений світ | Accel World

Прискорений світ/Accel WorldЖанр: пригоди, фантастика
Країна: Японія

Рік виходу: 2012

Кількість серій: 24

Тривалість: ~ 24 хв.

Режисер: Охара Масаказу

Студія:

Озвучення: Chewey, Artymko

Переклад: Mukoro 

У не такому далекому майбутньому живе собі 14-річний хлопчик – Харуюкі Аріто. Природа обділила його видатними рисами обличчя, зростом і фігурою, тому й не дивно, що він не надто популярний серед дівчат, натомість хулігани часто використовують його як грушу для биття, але попри це все-таки у нього є кілька вірних друзів дитинства – Xіюрі і Такума.
Завдяки розвитку інноваційних технологій, а саме створення та вживлення нейролінків, люди отримали можливість стати частиною віртуального світу, але і там бідоласі не легше. Зовнішній вигляд аватару залежить від реальних можливостей і самосприйняття, тобто якщо ти душею і тілом баран, то левом точно не станеш. Ось і бігає по віртуальній школі самотнє порося, відводить душу грою в теніс зі стінкою, де домігся неабияких успіхів.
Але раптом Аріто запропонували розірвати шаблон і вийти з образу невдахи шляхом участі в програмі «Вибух мозку». У випробуваного тисячократно прискорюється мислення, світ застигає і змінюється реальністю другого порядку – Прискореним світом, діяти в якому можуть тільки обрані. А далі просто – жорстока гра, в якій треба вижити.

 

Технічна інформація
Перегляд/Завантажити

Напишіть відгук