Торадора|Toradoratoradora

Рік виходу: 2015

Країна: Японія

Жанр: комедія, драма, романтика, буденність

Студія:  

Кількість серій: 25

Тривалість серії: ~24 хв.

Режисер: Нагай Тацуюкі

 

Озвучення: Chewey & Odonata & Trina_D

Переклад: Пан_Олександр

Постер: Пан_Олександр

 

Рюджі Такасу (чиє ім’я означає “Дракон”) важко назвати улюбленцем долі – інфантильна мати, що пропадає на нічній роботі і покійний батько-мафіозі, який до того ж нагородив його поглядом істинного вбивці – не найкращий старт в житті. Не солодко живеться романтичному та хазяйновитому хлопцю якого через зовнішність сахаються вчителі та учні.
Проте доля часом і милостива – цього року він навчатиметься в одному класі не лише із своїм вірним і єдиним другом Кімамурою, а й з енергійною та веселою Мінору Кусієда, і так – наш герой в неї безнадійно закоханий.
А тепер погані новини – в тому ж класі навчатиметься вибухова Тайга Сайка, чиє прізвисько “Кишенькова тигриця” всебічно характеризує норов цієї крихітки. До чого призведе неочікувана зустріч двох місцевих легенд?


Технічна інформація
Перегляд/Завантажити

 

 

5 коментарів в “Торадора|Toradora

 1. Доброго дня! Мене цікавить чи буде продовження озвучування цього чудового тайтлу?

  1. продовження буде, однозначно, лише питання в часі і формі відновлення озвучення

   1. Це повна лажа! Не аніме, а брати класне аніме і озвучувати до середини. Я б прибрав всі 18 серій, якщо не збираєтесь озвучувати, а час точно вже минув. Може хтось інший візьметься і зробить як слід.

    1. згоден, лажа, що проект стоїть. Хто вам сказав, що він доозвучуватись не буде? Якщо хтось інший візьметься, то прапор йому у руки :3

 2. Чи до озвучуєте Ви вже колись його. Чи Ви як інші років через 100:) Вже не реально довго йде процес. Таке дуже класне аніме і напевно я його не дочекаюся українською на жаль. Не забудьте про OVA (2011)

Напишіть відгук